Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Działki na sprzedaż Kwitajny - Oferty sprzedaży działek

10 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

10 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

Ogłoszenia w okolicy

Działka budowlana uzbrojona Sierpin

Sierpin(Kwitajny + 24 km)

91 608 zł1 388 m² 66 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Poszukujesz dla siebie i swojej rodziny miejsca z dala od miejskiego zgiełku, jednocześnie z dogodnym i szybkim dostępem do wszystkich udogodnień? Mamy ofertę, która może Cię.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana Winiec

Winiec(Kwitajny + 24 km)

166 875 zł1 335 m² 125 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Zapraszamy do zakupu działek budowlanych położonych w turystycznej miejscowości Winiec , która znajduję się nad jeziorami Bartężęk i Ilińsk. Miejsce to jest otoczone lasami.

Szczegóły ogłoszenia

Działka leśna Borzynowo

Borzynowo(Kwitajny + 17 km)

128 000 zł21 600 m² 5,93 zł/m²

 

Rodzaj działki:leśna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Działka leśna w ładnej miejscowości Borzynowo niedaleko Pasłęka Cena: 128 000 zł Powierzchnia: 2,16 ha Cena za 1 m2 6zł Polecamy państwu piękną działkę leśną w malowniczej.

Szczegóły ogłoszenia

Działka rekreacyjna przy lesie Gulbity

Gulbity(Kwitajny + 15 km)

67 905 zł1 509 m² 45 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Są miejsca, w których czas płynie wolniej. Gdzie poranki zaczynają się mgłą unoszącą się nad jeziorem, a wieczory pachną żywicą i rozgrzanym drewnem. To właśnie jedno.

Szczegóły ogłoszenia

Działka rolna przy lesie Księżno

Księżno(Kwitajny + 20 km)

190 000 zł7 483 m² 25,39 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Działka rolna Z wydanymi warunkami zabudowy powierzchnia działki 7483 m2 cena: 190 000 zł media W granicach działki (pąd,światłowód, woda) bezpośredni dostęp do drogi publicznej Polecamy.

Szczegóły ogłoszenia

Działka rekreacyjna przy lesie Gulbity

Gulbity(Kwitajny + 15 km)

168 500 zł1 982 m² 85,02 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy na sprzedaż atrakcyjny kompleks niezabudowanych działek o zróżnicowanej powierzchni, położonych w malowniczej miejscowości Gulbity, w gminie Morąg, powiat ostródzki,.

Szczegóły ogłoszenia

Działka siedliskowa przy lesie Bogaczewo

Bogaczewo(Kwitajny + 17 km)

149 000 zł1 800 m² 82,78 zł/m²

 

Rodzaj działki:siedliskowa

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:kwadrat

Działka siedliskowa nad Jeziorem Narie. Atuty: - 500m od plaży w cichym i spokojnym miejscu, - 2km od plaży z pomostem, restauracją i placem zabaw, - działka odsunięta od głównej.

Szczegóły ogłoszenia

Działka rolno-budowlana przy lesie Liksajny

Liksajny(Kwitajny + 23 km)

125 000 zł2 075 m² 60,24 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Dzień dobry. Przedmiotem ogłoszenia jest działka z wydanymi warunkami zabudowy, położona wśród pól i lasów oraz w miłym sąsiedztwie dwóch domów, na obrzeżach wsi Liksajny,.

Szczegóły ogłoszenia

Działka rekreacyjna przy lesie Gulbity

Gulbity(Kwitajny + 15 km)

68 535 zł1 523 m² 45 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:trapez

Z prawdziwą przyjemnością prezentuję wyjątkową działkę rekreacyjną o powierzchni 1523 m , położoną w malowniczym zakątku Warmii, w miejscowości Gulbity (gm. Morąg) zaledwie.

Szczegóły ogłoszenia

Działka rolno-budowlana Czechowo

Czechowo(Kwitajny + 25 km)

181 350 zł1 395 m² 130 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Działki na sprzedaż w Czechowie, sercu Wysoczyzny Elbląskiej. Działki budowlane w Czechowie, na nowym osiedlu domków jednorodzinnych. Unikalna lokalizacja zaledwie 8 km od centrum Elbląga.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Działka budowlana Kwitajny

Kwitajny,warmińsko-mazurskie

59 900 zł998 m² 60,02 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Wyobraź sobie: piątek, godzina 17:00. Wsiadasz do auta, jedziesz bez korków trasą S7 i. jeszcze tego samego wieczoru siedzisz na własnym tarasie w ciszy i delektujesz się widokiem na las. To.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana

Kwitajny,warmińsko-mazurskie

59 900 zł998 m² 60,02 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Marzysz o życiu w harmonii z naturą? Oto działki budowlane z wydanymi warunkami zabudowy na budynek mieszkalny jednorodzinny! Położone w malowniczej miejscowości Kwitajny, gmina.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Kwitajny

Kwitajny,warmińsko-mazurskie

65 000 zł998 m² 65,13 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Poszukujesz miejsca na dom wśród malowniczej okolicy? Jeśli tak to ta oferta spełni Twoje oczekiwania. Zapraszam do zapoznania się z ofertą działek budowlanych z widokiem na las.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie